25 Şubat 2016 Perşembe

Uzun Bir Aradan Sonra... Ürün Tavsiyesi

2 senelik koca bir aradan sonra herkese tekrardan merhaba. Bu kadar uzun ayrılığın sebebi malum kınaydı düğündü balayıydı derken vaktin çabuk geçmesi ve malesefki evimize hala bir internet ağı bağlatamamamızdandır. Malesef ki 2016 yılındayız ve İstanbul'da hala alt yapısı olmayan binalar var üstelik bu binalar eski yapımda değil daha iki senelik yep yeni binalar. Ancak gerek yetkili firmaların işi yokuşa sürmesi gerek ev sahibinin böyle şeylerle ilgilenmemesi bizimde bu zamana kadar internetsiz kalmamıza sebep oldu.. :( İki sene sonra yazıma bir sitemle başlamak istemezdim ama bizde durumlar böyle..


Neyse konumuza dönersek yakın zamanda Gratis mağazalarının ithal ettiği Himalaya Herbals ürünlerinden bahsetmek istiyorum. Bu markayla bir indirim sayesinde tanışmış ve çok sevmiş oldum. Şuan "Complete Care" diş macununu kullanmaktayım.


Himalaya Herbals Gratis
Normalde dişlerimi hiç bir zaman kanatmadan fırçalayamazdım. Macunların içerisindeki mentole karşı bir hassasiyetim olduğundan çok sert fırçalamasamda diş etlerim çekilir ve muhakkak kanama yapardı. Hiç bir markanın hassas dişler için üretilen macunları da bir işe yaramıyordu bende. Bu macunu alırken önce korksamda ilk kullanımdan sonra korkum yerini memnuniyete bıraktı. Himalaya Herbals diğer macunlara göre daha koyu bir renkte ve daha mentollü bir yapıya sahip ancak ne diş etlerimi ne de dişlerimi hiçbir şekilde rahatsız etmedi. Üstelik paraben de içermiyor :))

İki hafta önce üniversiteden arkadaşım Büşbüş'üm de bu markanın sivilce kremini daha önce ablasının yurt dışından getirdiğini ve çok beğendiğini söyleyince markaya olan güvenim bir kat daha arttı. Buda çantamda taşımak için aldığım seyahat boyu macun boyutu çok şeker değil mi?

Himalaya Herbals Complete Care Seyahat Boyu
Himalaya Herbals'ın Gratis mağazalarında temizleme sütlerinden, kremlere, dudak balmlarına kadar birçok ürünü şuan satışta. Bir sonraki alışveriş sepetimde kendilerinden en az bir ürün olacağı kesinleşti bile... :)

Sağlıcakla kalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder